Yönetim

 • Person
  Ali Ertuğrul Bul
  Genel Müdür

  Ankara Ünivesitesi SBF Kamu Yönetimi Bölümü, TC Ziraat Bankası A.Ş. Bankacılık ve Sigortacılık Okulu, Sigortacılık Bölümü mezunudur. The Wharton School Effective Sales Management ve London Business School Executive Leadership Programme (ELP) eğitimlerini almıştır. Sırası ile; Ziraat Bankası A.Ş. Uzman olarak iş hayatına başlamış; Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu'nda Müfettiş olarak çalışmıştır.

   

  Garanti Sigorta A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı (Satış-Pazarlama, Hasar, Mali İşler) olarak atandıktan sonra, TEB Sigorta A.Ş. ve TEB Sigorta A.Ş.'nin satışını takiben Zurich Sigorta A.Ş’da Genel Müdür (CEO), Sigortadukkanim Sigorta ve Reasürans Brokerlik A.Ş. Kurucu Ortak ve CEO olarak görev yapmıştır.

   

  Ekim 2013 tarihinden bu yana FU'da Genel Müdür (CEO) olarak çalışmaktadır..

 • Person
  Berna Işıktaş
  G.M.Y. - İş Geliştirme ve Pazarlama

  Bankacılık sektöründe 30 yılı aşkın iş tecrübesi bulunan Berna Işıktaş; İş Bankası'nda Ticari,Karma ve Bireysel Şube Müdürlükleri yapmış son olarak Şişli Bölge Müdürlüğü'nden emekli olmuşur.

   

  2012 yılı Şubat ayından itibaren FU'da çalışmakta olup, İş Geliştirme ve Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaktadır.

 • Person
  Suat Dolu
  G.M.Y. - Operasyon ve Proje Yönetimi

  Ortadoğu Teknik Üniversitesi Malzeme ve Metalurji Mühendisliği mezunu olup, Bilkent Üniversitesinden MBA yüksek lisans derecesine sahiptir.

   

  2000 yılında PriceWaterhouseCoopers'da çalışmaya başlamış, 12 yıl boyunca çeşitli görev, sorumluluk ve projede yer alarak, üst düzey yönetici olarak PWC'den ayrılmıştır. 2012-2016 yılları arasında Sarl Sofibay şirketinde Yönetici-Ortak olarak görev almıştır.

   

  2016 yılı itibariyle FU'da çalışmakta olan Suat Dolu Operasyon ve Proje Yönetimi alanlarından sorumlu Genel Müdür yardımcısı olarak görev almaktadır.

   

 • Person
  Demet Tansuğ Akkuzu
  İnsan Kaynakları Yöneticisi

  İstanbul Üniversitesi ve Sakarya Üniversitesi mezunu olup, Sosyoloji lisans derecesine sahiptir.

  2003 yılından beri İnsan Kaynakları alanında çalışan Demet Tansuğ Akkuzu, Garanti Bankası ve Garanti Emeklilik İnsan Kaynakları Departmanı'nda çeşitli görevler almıştır. Son olarak Zurich Sigorta Türkiye’de 7 yıl İnsan Kaynaklarında çalışmış, İşe Alım, Eğitim ve Kariyer Gelişiminden Sorumlu Yönetmen görevini üstlenmiştir.

   

  2014 yılı Şubat ayından itibaren FU'da İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

 • Person
  Göyer Eraslan
  Koordinasyon Yöneticisi

  Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik bölümü mezunudur.

  1997 yılında AGF Garanti Sigorta A.Ş. Sigorta Danışmanı olarak iş hayatına başlamış; Garanti Sigorta A.Ş. ve TEB Sigorta A.Ş. de Satış Koordinasyon Yönetmenliği ve Müdürlüğü yapmıştır. Son olarak Zurich Sigorta A.Ş. Anadolu Bölge Müdürlüğü görevini yürütmüştür.

   

  2014 yılı Şubat ayından itibaren FU'da olan Göyer Eraslan Koordinasyon Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

 • Person
  Hatice Akay
  Hukuk Müşaviri / Vekaleten Hukuk İşleri ve Operasyon Müşaviri

  İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.

  2007 yılından itibaren FU'da çeşitli görevlerde avukat unvanı ile çalışmış olup şu anda Hukuk Müşavirliği / Vekaleten Hukuk İşleri ve Operasyon Müşavirliği görevini yürütmektedir.

 • Person
  Hayrullah Doğruer
  Mali-İdari İşler ve Raporlama Yöneticisi

  1988 yılı İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler mezunudur.

  1990 yılından beri Mali İşler alanında çalışmakta olan Hayrullah Doğruer sırası ile Hür Sigorta, Rumeli Sigorta, Garanti Sigorta (Eureko Sigorta) Mali İşler alanlarında görev yapmıştır.  Son olarak Zürich Sigorta Türkiye’de yaklaşık olarak 10 yıl Finans Departmanı'nda çalışmış ve Muhasebe, Bütçe ve Raporlama, İdari İşler, Fon Yönetimi ve Tahsilat birimlerinde Mali İşler Direktörlüğü görevini üstlenmiştir.

  2018 yılı Ocak ayından itibaren FU’da Mali-İdari İşler Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. 

 • Person
  Soner Canözer
  Bilgi İşlem Yöneticisi

  Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

   

  Çalışma hayatına 1997 yılında Universal Hayat Sigorta'da başlamış, Başak Emeklilik ve Groupama Emeklilik’te çeşitli görevlerde bulunmuştur. Daha sonrasında ise Groupama Emeklilik’te IT – BI & CRM Yöneticisi olarak yer almıştır.

   

  2017 yılı itibariyle FU'da çalışmakta olan Soner Canözer Bilgi İşlem Yöneticisi olarak görev almaktadır.

 • Person
  Şöhret Şahin
  Süreç Yöneticisi

  İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi (Lisans) Marmara Üniversitesi/ Yönetim ve Organizasyon (Yüksek Lisans) mezunudur.

  Sırası ile Türk Telekom A.Ş., Tekstilbank, Bank Asya gibi şirketlerde Organizasyon, Süreç Yönetimi ve Kalite alanlarında deneyim ve tecrübe kazanmış olup uzman ve yönetici kadrolarında çalışmıştır. Mind Yönetim ve Gelişim Danışmanlık A.Ş.'de sigorta ve bankacılık alanında faaliyet gösteren şirketlere Kıdemli Danışman olarak danışmanlık hizmeti vermiştir.

   

  2014 yılı Şubat ayından itibaren Süreç Yöneticisi olarak çalışmaktadır.

Yardım Merkezi