Yönetim

 • Person
  Berna Işıktaş
  Genel Müdür

  Bankacılık sektöründe 30 yılı aşkın iş tecrübesi bulunan Berna Işıktaş; İş Bankası'nda Ticari,Karma ve Bireysel Şube Müdürlükleri yapmış son olarak Şişli Bölge Müdürlüğü'nden emekli olmuşur.

   

  2012 yılı Şubat ayından itibaren FU'da çalışmakta olup, Operasyon ve Proje Yönetimi​’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaktadır.

 • Person
  Funda Algın
  Satış Koordinasyon ve Pazarlama Müşaviri

  Marmara Üniversitesi Hukuk  Fakültesi mezunudur.

   

  1999 yılında serbest bir hukuk bürosunda avukat olarak iş hayatına başlamış, daha sonra TGD Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ve son olarak da Turyap Tapu Hizmetleri  A.Ş.’de 2014 yılına kadar Hukuk Müşaviri olarak görev yapmıştır. 

   

  2014 yılı Temmuz ayından itibaren FU'da olan Funda Algın, yürüttüğü Koordinasyon Hukuk Müşavirliği görevini Ağustos 2018’den itibaren Satış Koordinasyon ve Pazarlama Hukuk Müşaviri olarak devam ettirmektedir.

 • Person
  Gülçin Başkent
  Hukuk İşleri ve Operasyon Müşaviri

  Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2008 yılında mezun olmuştur. 2010 yılında FU‘da çalışmaya başlamış olup, İlk Uygunluk Yönetmenliği ve Ekip Liderliği görevlerinde bulunmuş, Ağustos 2018 tarihi itibariyle görevine Hukuk İşleri ve Operasyon Müşaviri olarak devam etmektedir.

  Aynı zamanda Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat Tarihi bölümünde İkinci Üniversite okumaktadır.

   

 • Person
  Hayrullah Doğruer
  Mali-İdari İşler ve Raporlama Yöneticisi

  1988 yılı İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler mezunudur.

  1990 yılından beri Mali İşler alanında çalışmakta olan Hayrullah Doğruer sırası ile Hür Sigorta, Rumeli Sigorta, Garanti Sigorta (Eureko Sigorta) Mali İşler alanlarında görev yapmıştır.  Son olarak Zürich Sigorta Türkiye’de yaklaşık olarak 10 yıl Finans Departmanı'nda çalışmış ve Muhasebe, Bütçe ve Raporlama, İdari İşler, Fon Yönetimi ve Tahsilat birimlerinde Mali İşler Direktörlüğü görevini üstlenmiştir.

  2018 yılı Ocak ayından itibaren FU’da Mali-İdari İşler Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. 

 • Person
  Selin Çakır
  Süreç Yöneticisi

  2005 yılı Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri mezunudur.

  2005 yılından beri bankacılık ve finans sektöründe çalışmakta olan Selin Çakır sırasıyla HSBC , TEB , Plato Finansal Hizmetler firmasında iş geliştirme ve proje yönetimi alanlarında görev almıştır. Son olarak Odeabank’ta 5 yıl boyunca ATM ve Self Servis Kanallarından sorumlu iş geliştirme müdürü görevini üstlenmiştir.

  2019 Mart ayından bu yana FU’da Süreç Yönetimi Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

 • Person
  Cenk Sözen
  Bilgi Sistemleri Yöneticisi

Yardım Merkezi