İnsan Kaynakları Politikamız

FU, alanında en büyük ve lider firma olmanın bilinciyle, sektördeki gelişmeleri takip etmekte, kendini yenilemektedir. Başarısının devamlılığını sağlamak için de insan kaynakları politikasına büyük önem vermektedir. Bu anlamda; insan kaynağı, sistem ve süreçlerini sürekli gözden geçirmekte ve ihtiyaçları doğrultusunda yapılandırılmaktadır.

 

Sektörün özel ihtiyaçlarına yönelik verdiği eğitimlerle çalışanlarının bilgi ve becerilerini geliştirerek dinamik bir çalışma ortamı oluşturmaktır. Şirketi geleceğe taşıyacak, kurum değerlerine sahip, işe en uygun nitelikteki uzman kadrolarla çalışmayı prensip olarak benimsemiştir.

 

İşe alım Süreçlerimiz

Şirketimizde boş bir pozisyon oluşması durumunda:

  • Öncelikle şirket içerisinden aday olup olmadığını araştırırız. Aday olmadığı takdirde şirketimizin web sitesi üzerinden “Başvuru Formu” doldurarak başvuran ve/veya  www.kariyer.net üzerinden istenilen niteliklerin tanımlandığı ilana gelen başvuruları toplarız.
  • Özgeçmişler arasından pozisyonun gerektirdiği kriterler doğrultusunda eleme yapılarak uygun adaylar belirledikten sonra mülâkat organizasyonunu planlar ve uygun adayları şirketimize davet ederiz.
  • İşe alım sürecinde adayın “göreve uygun olup olmadığına" odaklanırken, adayın da “kurumun kendisine uygunluğunu değerlendirebileceği” rahat bir ortam yaratıp birlikte uzun soluklu bir yolculuğa çıkmayı hedefleriz.
  • İşe alım süreci tamamlandıktan sonra da, -adayları süreçle ilgili bilgilendirme bizler için önemli olduğundan- başvuruda bulunmuş diğer tüm adaylara, web sitesi üzerinden ya da mail yolu ile sürece katıldıkları için teşekkür mektubu göndeririz.

Yardım Merkezi