FU Farkları

Kaliteli hizmet sunuyoruz

Kaliteli hizmet ile fark yaratırız. İşlemleriniz, FU bünyesinde yer alan uzman çalışanlarımız ve tecrübeli avukatlarımız tarafından gerçekleştirilir.

 Müşteri odaklıyız

FU,  yenilikçi bakış açısı ve vizyonu ile değişim ve dönüşümlere açık olmakla birlikte, müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda organizasyon yapısına yön vererek öncü ve işlem sayısında lider olma özelliğini korur.

 Güvenilir bir firmayız

Uzman kadrosu ile Türkiye’de 81 ilde, 970 Tapu Müdürlüğü'nde güvenli hizmet sunan FU, geliştirdiği iç kontrol mekanizması ile müşterilerine tasarruf ve hukuki güvenlik sağlamanın yanısıra oluşabilecek riski de ortadan kaldırır.

 Takım çalışmasına değer veririz

Çalıştığımız kurum çalışanları, müşterilerimiz ve ekibimizle takım çalışmasının gücüne inanıyoruz.

 Hız için varız

Sektörün kurucusu ve işlem sayısına göre lideri FU, çalışmakta olduğu banka ve kurumlar ile müşterilerine daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek için teknoloji yatırımlarını her geçen gün artırıyor.

 Yenilikçiyiz

Hizmetlerimizi, süreçlerimizi, katma değer yaratacak değişiklikleri ve yenilikleri gerçekleştirebilmek için sürekli olarak iyileştiriyoruz. İş tanımımızı, müşterilerimizden gelen bildirimler doğrultusunda da her geçen gün geliştiriyor, yaratıcı fikirlerin değerlendirilip seçilmesi, projelendirilip uygulamaya geçirilmesi için istek ve azimle çalışıyoruz.

 Zaman yönetimini önemsiyoruz

Müşterilerimiz için zaman ne kadar değerliyse, bizim için de müşterilerimiz o kadar değerli. Devredilebilecek iş veya işlemlerinde, müşterilerimize yaygın avukat ve diğer uzman personel ağımız ile sunduğumuz verimli, hızlı ve yenilikçi hizmet ile zaman tasarrufu sağlarız.

Katmanlı kontrol mekanizmamız ile işlem güvenliğinizi sağlarız 

İşlemlerin güvenliği bizim için önemlidir. Bu nedenle kontrol mekanizmamızı katmanlı olarak oluşturduk. Katmanlı kontrol mekanizmamız ile işlemleriniz çoklu kontrol aşamalarından geçer.

Destek Hizmeti Şirketlerinde Güvence Raporu sahibiyiz

Bankacılık sektörü için BDDK tarafından yayınlanan Bankaların Destek Hizmeti Almalarına İlişkin Yönetmelik'te yer alan kapsam ve sorumlulukları sahipleniriz. Buna uygun olarak KPMG tarafından verilen ISAE 3402 - Destek Hizmeti Şirketlerinde Güvence Raporu sahibiyiz ve kurumlarca yapılacak ilgili denetimlere önceden hazırlıklıyız.

 

 

 

 

 

Yardım Merkezi