Sağlam Tapu'nun Kadınlar Günü'ne özel indirimi basında ses getirdi

28.02.2017
Şubat ayını Dünya Kadınlar Günü'ne ayıran Sağlam Tapu, 8 Mart'a kadar devam eden indirimiyle basında yerini aldı.
Banka ve kurumlara sağladığı ipotek tesisi hizmetiyle sektörünün zirvesinde yer alan 
FU Gayrimenkul, kadınların risksiz gayrimenkul sahibi olmaları için en önemli tapu kılavuzu olan Sağlam Tapu hizmetini yüzde 25 indirimle kadın kullanıcılarıyla buluşturdu. 
Sağlam Tapu ile bireysel kullanıcıların tapu güvenliği konusunda içini rahat ettirmek için satılacak gayrimenkulün tapu kütüğü ile satış resmi senedi ve tapu senedini tüm detaylarıyla inceleyen FU; gayrimenkul satın alımının zorlu süreçlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyor. FU Gayrimenkul, gayrimenkullerde oluşabilecek beyan, şerh ve benzeri takyidatlar gibi riskleri minimize ederek gayrimenkul satın almak isteyenlerin hak ve maddi kayıplarını önlemek için çalışan ve Sağlam Tapu hizmetini www.saglamtapu.com adresi ile dijital platformda kullanıcısıyla buluşturan FU; indirim kampanyası ile eşit bir dünyaya ulaşmak için kadınların arkasında durduğunu bir kez daha gösterdi. 

Konuya ilişkin açıklamada bulunan FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş. İş Geliştirme ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Berna Işıktaş, ”FU Gayrimenkul olarak, kadınların mülk sahibi olmasını önemsediğimiz gibi, bunun olabildiğince nizami olmasına da destek olmak istiyoruz. Kadınların sadece eşlerinin maliki olduğu konuta aile konutu şerhi tesis edilmesini talep ederek kendilerini güvence altına almalarına çalışmalarını değil, kendilerine ait gayrimenkulleri ve dolayısıyla yatırım güvenceleri de olsun istiyoruz. Aksi zaten yüzde 57’lik kadın çalışan ve yüzde 46’lık kadın yönetici oranımıza aykırı bir düşünce olurdu. Önce eğitim hayatları diyerek programımızı onlara göre planladığımız kadın stajyerlerimizden, doğumla ilgili izinlerini diledikleri zaman esnekçe kullanabilen kadın çalışanlarımıza ve hamileyken işe aldığımız kadın yöneticilerimize kadar FU kadınları olarak, eşitliği ve adaleti kutlayacağımız 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne dek yurdumuz kadınlarını desteklemeye devam edeceğiz” sözleriyle basında yer aldı. 

 

 

 

 

 

 

 

Yardım Merkezi