FU Gayrimenkul SAĞLAM TAPU ile basında yer aldı

08.05.2015
Kurulduğu günden beri düzenli olarak artan iş ve işlem hacmi, her geçen gün büyüyen anlaşmalı banka ve kurum portföyü, pazar liderliği ve güvenilir marka imajı, müşteri odaklı süreçleri ve hizmet kalitesi ile hızla büyüyerek gayrimenkul ipoteği sektörünün zirve noktasını temsil eden FU, SAĞLAM TAPU ile basında yerini aldı. 

 

Bugün, Dünya, Emlak Dream, Emlak Eki, Emlak Kulisi, Emlak lobisi, Emlak Pencerem, En Son Güncel Haber, F5 Haber, Habertürk Emlak, Konut Türk, Net Gazete, Posta, TGRT Haber ve Türkiye Gazetesi gibi çeşitli basılı ve çevrimiçi platformlarda yer alan haberlerde, SAĞLAM TAPU ile gayrimenkul alım satımlarında karşılaşılması muhtemel risklerin uzmanlarca değerlendirileceğinin altı çizildi.

 

Yapılan haberlerde FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürü Ertuğrul Bul'un şu sözleri de yer aldı: “Türkiye ölçeğinde düşünüldüğünde gayrimenkul satın alma kararının verilmesi, çok sık gerçekleşen bir durum değil. Genel profil itibariyle gayrimenkul edinimi hayat süresi içerisinde bir ya da iki sefer ile sınırlı bir işlem. Bu yapısı dolayısıyla da gayrimenkul satın almak isteyenlerin bir ya da iki defa yapacakları bir işlem için gerekli prosedürleri öğrenmeleri, detay bilgilere sahip olmaları beklenemez. Buna karşın gayrimenkul alımının kendisi ise detaylı bilgilere ve uzmanlığa gereksinim duyan bir alan çünkü gayrimenkulü satın alırken aslında gayrimenkulle birlikte devreden tüm sorumlulukları da almış oluyorsunuz. Görüp beğendiğiniz ve satın almaya karar verdiğiniz 3+1 dairenin göremeyeceğiniz alanlarda, kullanımınızdan değerinin düşmesine kadar pek çok kısıtlama ile karşılaşabilirsiniz. O daire ister sıfır, ister ikinci el olsun, tapu kayıtlarında konutu kullanmaktan, maddi risk oluşturmaya kadar gidebilen bir takım kısıtlamalar olabilir. Biz bunlara “Takyidat” diyoruz. Konut satın alan aynı satışla aldığı takyidatları bilmezse riskli bir konut satın alma tecrübesi söz konusudur. Takyidatlı işlem oranları ise hiç hafife alınmaması gereken bir boyutta. Yapılan genel işlemlerin yaklaşık %70’i takyidat içeriyor, her ne kadar bu takyidatların birçoğu çok kolay çözülebilecek ve sorun olmayacak takyidatlar olsa bile biz SAĞLAM TAPU ile olası bütün riskleri sıfıra indiriyoruz. Nasıl otomobil alma kararı veren müşteri bir uzman veya oto ekspertiz desteğine ihtiyaç duyuyor ise gayrimenkul satın alanlar için de uzman desteği gereklidir. SAĞLAM TAPU, uzman desteği sayesinde, karşılaşılabilecek tüm riskleri minimuma indiriyor.”

 

 

SAĞLAM TAPU hizmetini almak, hizmetle ilgili bilgilendirme ve randevu taleplerini iletmek için; www.saglamtapu.com’u kullanabileceğiniz gibi SAĞLAM TAPU Çağrı Merkezi’ni 0850 273 23 23 numaralı hattan arayabilirsiniz.

 

Daha önce emsali var olmayan SAĞLAM TAPU’yu daha iyi anlamak için Tanıtım Filmini izleyebilir, SAĞLAM TAPU’yu sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

 

 

https://www.facebook.com/SaglamTapu
https://twitter.com/SaglamTapu
https://www.linkedin.com/company/sağlam-tapu 
https://plus.google.com/+SaglamTapu 

 

Yardım Merkezi