FU'nun 10'uncu yılına ilgi büyük

03.03.2015

Gayrimenkul ipoteği sektörünün kurucusu ve öncüsü olarak hızlı büyümesini sürdüren FU, kuruluşunun 10’uncu yılını kutluyor. Kurulduğu 2005 yılından bu yana 800.000’in üzerinde ipotek işlemi gerçekleştiren FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş.'nin, 10’uncu yılında işlem adedini 1 milyona çıkarmayı hedeflediğini açıkladığı haber ise çeşitli haber sitelerinde yerini aldı. 

Acunn.com, bugun.com.tr, emlakglobal.com, emlaklobisi.com, emlakpencerem.com, emlakrotasi.com, emlakwebtv.com, emlakyorumu.com, gazetevatan.com, gozlemgazetesi.com, htemlak.com, hurriyetemlak.com, konuthaberleri.com, konutturk.net, milliyet.com.tr, milliyetemlak.com, sonhaberx.com ve yasamprojeleri.com'da yer alan haberlerde 10 yaşında 1 milyon işlem hedefinin altı çizildi.

Yapılan haberlerde FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürü Ertuğrul Bul'un şu sözleri de yer aldı: “Gayrimenkul ipoteği sektörünün kurucusu ve işlem sayısı bakımından lideriyiz. Türkiye’nin yanı sıra Kıbrıs ve Berlin’e uzanan yaygın hizmet ağımız, 10 yıllık sektörel tecrübemiz ile uzmanlaşan kadromuz, her geçen gün daha fazla yatırım yaptığımız teknolojik altyapımızın yanı sıra hızlı, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla da referanslarımızın tercihi konumundayız. Faaliyet göstermekte olduğumuz on yıl süresince, istikrarlı olarak artırdığımız işlem hacmimiz bunun en büyük kanıtı. Gelecek yıllarda sektördeki liderliğimizi koruyarak, hizmet ağımızı daha da genişletmeyi amaçlıyoruz. 10’uncu kuruluş yılımız için işlem adedimizi 1 milyona çıkarmayı hedefliyoruz. Uzman kadromuz ve güçlü teknolojik alt yapımız sayesinde bu hedefi de başarıyla gerçekleştireceğimizden şüphem yok. Başarımızda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim”.

 

 

 

Yardım Merkezi