Yeni altyapımız hizmete girdi

25.02.2014

Müşteri ve Tapu Dairesindeki FU avukatını ve diğer uzman personelini online olarak buluşturan yeni altyapımız ile hizmet vermeye başladık.

Müşteri memnuniyeti, hız ve hatasızlık prensiplerini önde tutarak; bugüne kadarki tecrübelerimiz ile gelişen teknolojiyi birleştirdik.

Microsoft / Tradesoft tarafından FU'ya özel olarak geliştirilen teknik altyapımız FUxRM sayesinde artık işlemler hızlıca gerçekleşiyor, müşterilerimiz işlemin her aşamasını takip edebiliyor ve işlemin gerçekleşmesinin yalnızca birkaç dakika sonrasında FU tarafından bilgilendiriliyor.

FUxRM'de FU genel merkez ve tapu müdürlüğündeki FU avukatı ve diğer uzman personeli, sistemde online durumda görev yapıyorlar. Tapu dairesinde bulunan FU avukatı ve diğer uzman personeli hem bulunduğu tapu dairesinden işlemi görüntülüyor, hem de sistemimize entegre ettiğimiz mobil cihazlar ile orijinal evrakları anında sisteme gönderiyor. Böylece işlemler daha da hızlanıyor, daha da güvenli hale geliyor. FU müşterisi, avukat ve diğer uzman personel henüz tapu dairesinden bile ayrılmadan ipotek evraklarını görüntüleyebiliyor.

 

FU müşterileri; bir web ara yüzüne işlemin girişini yapıyor, tüm belgeleri sistemde görüyor, süreci izliyor ve sistemden raporlar alabiliyor.

 

Tradesoft/Microsoft tarafından hazırlanan bu sistem, en üst güvenlik ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturulmuştur.

Yardım Merkezi