Tapu randevularınız artık online

07.07.2014

FU olarak teknolojiye yatırım yapıyoruz. Teknolojiye yatırım yapmaya devam edeceğiz çünkü ancak müşterilerinize özel çözümler yaratarak çözüm ortağınız olabileceğimizi biliyoruz.

 

Uzun süre çalışmalarına devam ettiğimiz ONLINE TAPU RANDEVUSU aracımızı artık sizlerin hizmetine sunuyoruz. Şimdilik sadece İstanbul'daki tapularda online randevu sistemini hizmetinden yararlanabileceksiniz.

FU'da işlerinizi online takip edebilir, işlemlerinizle ilgili online bildirimde bulunabilir, tapu işlemleriniz için AVD RANDEVUSUNU online talep edebilirsiniz.

Artık siz ya da müşterileriniz işlemlerinizle ilgili olarak randevu talep etmek için telefonunuzu aramak için değil, sadece telefon çalma süresinde randevu almak için kullanıyor olacaksınız. Müşterileriniz de siz de zamandan tasarruf edecek, FU'nun sizin için sağladığı bu imkanı internete bağlanabildiğiniz her noktada kullanabileceksiniz.

Teknolojiye yatırım yapıyoruz; çünkü müşterilerinizin memnuniyetinin, sizin de memnuniyetiniz olduğunu biliyoruz. Sizi, müşterilerinizi ve  zamanınızı önemsiyor, süreçlerimizi sizin işlerinizi kolaylaştıracak şekilde geliştirmeye devam ediyoruz.

Online Tapu Randevusu almak için TIKLAYINIZ
Önemli Hatırlatma: Online Tapu Randevusu aracı en az bir iş günü sonrası için randevu vermektedir. Online Tapu Randevusu alabilmek için tapu başvurusunun yapılmış olması, tapu tarafından da işlemin yapılacağı saati ileten SMS bilgilendirmesinin alınmış olması gerekmektedir.
Online tapu randevusu şimdilik sadece İstanbul tapuları için verilebilmektedir.
 

Yardım Merkezi