SAĞLAM TAPU ile risk değil, gayrimenkul alın

10.04.2015
Yıllar boyunca çalışıp, birikimlerinizle ev almanın hayalini kurdunuz, peki ya hayaliniz güvende mi? SAĞLAM TAPU gayrimenkule yatırım yaparken içiniz rahat etsin diye var. Yatırımınızın güvende olması için evrakları inceliyor, riskinizi minimuma indiriyoruz. SAĞLAM TAPU ile evinizi güvenle alın, güvenle oturun. 

SAĞLAM TAPU; gayrimenkul satın alan müşterilerin, tapu işlemleri esnasında, SAGLAMTAPU.COM uzmanları tarafından işlemlerinin kontrolünü gerçekleştiren, alım-satım işleminin prosedürlere uygun hazırlanmasını sağlayarak müşteri odaklı konumlanan bir danışmanlık hizmetidir.

 

SAGLAMTAPU.COM uzmanları, tapu işleminin kuralına uygun şekilde hazırlanması sürecini kılavuzlar, satış resmi senedi ve tapu senedinin tutarlılığını kontrol eder. Satın alınacak gayrimenkulle birlikte gelebilecek muhtemel riskleri minimize etmek için gerekli bilgileri müşteriye bildirerek risk analizi yapar.

SAĞLAM TAPU hizmeti, www.saglamtapu.com web sitesine üye olunarak ve yine aynı site üzerinden hizmetin satın alınmasıyla başlayacak, İstanbul tapu dairelerinde görevli avukatlarımızın işlemleri kontrol edip müşteriye iletmesiyle sistem tarafında otomatik olarak dosyalanacaktır.

 

SAĞLAM TAPU hizmetini almak, hizmetle ilgili bilgilendirme ve randevu taleplerini iletmek için; www.saglamtapu.com’u kullanabileceğiniz gibi SAĞLAM TAPU Çağrı Merkezi’ni 0850 273 23 23 numaralı hattan arayabilirsiniz.

 

Daha önce emsali var olmayan SAĞLAM TAPU’yu daha iyi anlamak için Tanıtım Filmini izleyebilir, SAĞLAM TAPU’yu sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

 

https://www.facebook.com/SaglamTapu
https://twitter.com/SaglamTapu
https://www.linkedin.com/company/sağlam-tapu 
https://plus.google.com/+SaglamTapu 

 

Yardım Merkezi