Neden FU?

25.03.2014
29 Banka, 49 finans ve finans dışı kurum işlemleri için FU'yu seçti. Sizin de FU'yu seçmek için nedenleriniz var

 

FU, yaygın avukat ağıyla Türkiye’nin her yerinde!

Sektörünün öncü kuruluşu FU, 750'ye yakın etkin avukat ve avukat olmayan diğer uzmanları ile Türkiye’nin her yerinde çalıştığı banka ve finans kuruluşlarına kaliteli hizmet sunuyor.

İşlemler alanında uzman profesyoneller tarafından gerçekleştirilir!

FU, tapu iş ve işlemlerinizi alanında uzman çalışanlar ve avukatları aracılığıyla gerçekleştiriyor.

Ekonomik tasarruf mu sağlamak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz.

Uzman olmayan personel tarafından gerçekleştirilen işlemlerin hatalı olması durumunda, alacak teminatsız kalabilir veya ipoteğin yeniden tesis edilmesi gerekebilir. İşleminizin FU tarafından gerçekleştirilmesi durumunda oluşabilecek maddi zarar engellendiği gibi alacağın teminatsız kalma riski de ortadan kalkmaktadır.

 

FU tarafından gerçekleştirilen işlemlerde “gerçek gider” belgesi hazırlanır. Kredi müşterilerinin Tüketici Hakem Heyeti müracaatlarında ve/veya dosya masrafına ilişkin itirazlarında FU tarafından gerçekleştirilen işlemlerde “gerçek gider” belgesi temin edildiğinden söz konusu ücret iade talebi banka lehine sonuçlanmaktadır.

Bırakın riskinizi en aza indirelim

Uzman avukat kadrosu ve Türkiye’de 81 ilde, 970 tapu müdürlüğünde güvenli hizmet sunan FU, geliştirdiği iç kontrol mekanizması ile hukuki güvenlik sağlamanın yanısıra banka ve diğer kurumlar için oluşabilecek riski de en aza indirmektedir.

 

Ayrıca FU’ da tüm iş ve işlemler sigorta kapsamında gerçekleştirildiği için banka adına doğabilecek risk en aza indirilir.


FU’nun gerçekleştirdiği iş ve işlemler 10 milyon Euro teminatlı mesleki sorumluluk sigortası kapsamındadır.

Zamandan kazanıp, zamanı lehinize çevirebilirsiniz. Nasıl mı?

Günümüz iş dünyasında rekabet ortamında öne çıkan kavramlardan biri de “zaman yönetimi” dir. Uzmanlık alanı olmayan işleri uygulamak ve yürütmek gibi bir yükümlülük altında olan müşterilerimiz için zaman kaybı yaratan işlerin FU aracılığıyla gerçekleştirilmesi zaman tasarrufu sağlar.

Hızlı ve etkin ipotek süreç yönetimi…

Süreçleri sürekli iyileştirilen organizasyonumuz ile hızlı ve etkin hizmet sunuyoruz. İşlem talebi tarafımıza ulaştıktan hemen sonra gerekli kontrollerin ve hukuki incelemenin (yetki, vekaletname ve takyidat incelemesi) tamamlanmasının ardından resmi senetler hazırlanarak şubeye avukat atama maili yönlendirilir.

Müşteri odaklılık esastır!

FU, yenilikçi bakış açısı ve vizyonu ile müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda öncü ve işlem sayısında lider olma özelliğini koruyor.

 

HİZMETLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yardım Merkezi