İletişim kanallarımızı genişletiyoruz

27.05.2014

FU'nun, işlemlerinizi, en kolay ulaşabileceğiniz mecralara taşıma hamlesi tüm hızıyla sürüyor. Artık işlemlerinizle ilgili bilgi almak için sadece internet bağlantılı bir bilgisayar ya da mobil cihaza sahip olmanız yeterli olacak.

 

"Teknolojiye yatırım yapıyoruz; çünkü zamanınızın kıymetini biliyoruz" diyerek çıktığımız yolda iletişim ve bilgilendirme kanallarımıza her geçen gün bir yenisini ekliyoruz. Çalışmakta olduğu banka ve kurum işlemleri için tanımlı iletişim kanallarına bir yenisini daha ekledik: İşlem Takibi Aracı...

 

İşlem takibi Aracı'na http://www.fu.com.tr/iletisim/islem-takibi linkinden erişebileceği gibi, AVD atama mailinin (AVD atama maili alan banka ve kurumlar için geçerli) altında yer alan linke tıklayarak da doğrudan işlemin aşamasıyla ilgili bilgi alabilecek.

 

  • İşlem takibi aracımız ile artık işleminizin hangi aşamada olduğunu anında bileceksiniz.
  • İşlem takibi aracımız ile işleminiz için hangi çalışmaların yapıldığını, hangi çalışmaların yapılması gerektiğini saniyeler süren bir sorgulamanın ardından görebileceksiniz.
  • İşlem takibi aracımız ile müşterilerinizin de bilgilenmesini sağlayabileceksiniz.
  • İşlem takibi aracımız ile telefon trafiği yürütmenize gerek kalmayacak.
  • İşlem takibi aracımız ile müşterilerinizle karşılıklı olarak bilgi almayı beklemeyeceksiniz.

 

İşlem Takibi Aracı ile; artık FU' ya ulaşmaya gerek duymaksızın işleminiz hakkında bilgi sahibi olacak, müşterilerinizi de kısa yoldan bilgilendirebileceksiniz.

 

Teknolojiye yatırım yapıyoruz; çünkü hizmet kalitemiz nedeniyle bizi seçtiğinizi biliyoruz.

 

Yardım Merkezi