Gayrimenkul alım süreçlerinde FU

02.04.2014

Son yıllarda ivme kazanan inşaat sektörü ülke ekonomisinin lokomotifi olmuş durumda. Bu sektörün ürettiği taşınmazların hukuki açıdan sorunsuz satışı ise yepyeni bir iş alanı yaratmaktadır.

 

Özellikle yıllarca çalışarak birikimlerini taşınmaza çevirmek isteyen kişilerin güvenli bir şekilde alım satım sürecini geçirmeleri bu şahıslar için önem arz etmektedir.

 

Satın alınacak taşınmazların üzerlerindeki kısıtlamalar veya hukuki durumlar zaman zaman alıcı veya satıcı için bir belirsizlik yaratmakta olup bu konuda bilgi eksikliğini gidermek için bir uzman aramaktadırlar.

 

Ayrıca farklı şehirlerde taşınmaz almak için saatlerce yolculuk etmek insanlar için büyük sıkıntılar yaratmakta kimi zaman sadece mesafe nedeniyle insanlar alım satımdan vazgeçme noktasına gelmektedirler.

Ülke çapında yaygın avukat ağı ile alım satım süreçlerinin yönetilmesini tüm ülkede sağlayan şirketimiz, farklı coğrafyalardan taşınmaz edinme sürecini şahıslar için bir yük olmaktan çıkarmıştır.

Yıllardır ipotek süreçlerini başarı ile yöneten şirketimizin özellikle tapu kütüğündeki kısıtlamalar açısından geniş bilgi birikimine sahip olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Ayrıca ülke çapında yaygın avukat ağı ile bu alım satım sürecinin yönetilmesini tüm ülkede sağlayan şirketimiz, farklı coğrafyalardan taşınmaz edinme sürecini şahıslar için bir yük olmaktan çıkarmıştır. Bir şahıs almayı düşündüğü taşınmazın bulunduğu il veya ilçeye gitmesine gerek kalmaksızın avukatlarımız aracılığı ile bu süreci kısa sürede sonlandırabilmektedirler.


Bunlarla birlikte bir çok taşınmazı bulunan kurumların ellerindeki taşınmaz portföyünü kısa süre içersinde satışı geniş avukat ağımız sayesinde mümkün olmaktadır.

 

Yıllardır tapu süreçlerini yöneten kadromuz ve avukatlarımız bu zor sürecin altından kalkmayı başarmıştır.

 

Hali hazırda ipotek işlemleri konusunda bir çok firma ve kuruma hizmet veren FU alım satım sürecinde de müşterilerine hizmet vermekte olup her geçen gün yeni müşteriler ile işlem sayısını artırmaktadır.

 

 

Efe ÇEVİK / İş Geliştirme ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Md. Yrd.

 

Yardım Merkezi