FU'da teknoloji yenilik ve hız demek

24.03.2014
Teknolojiye yatırım yapıyoruz; çünkü sizin için zaman, bizim için ise siz değerlisiniz ...

Sektörün kurucusu, öncüsü ve lideri FU Gayrimenkul, çalışmakta olduğu banka ve kurumlar ile müşterilerine daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek için teknoloji yatırımlarını her geçen gün artırıyor.

 

FU Gayrimenkul olarak;

Teknolojiye yatırım yapıyoruz; çünkü hizmet kalitemiz nedeniyle bizi seçtiğinizi biliyoruz

Teknolojiye yatırım yapıyoruz; çünkü zamanınızın kıymetini biliyoruz.

Teknoloji yatırımlarımızı her geçen gün artırıyoruz; çünkü sizin için zaman, bizim için ise siz değerlisiniz.

Teknolojiye yatırım yapıyoruz; çünkü müşterilerinizin memnuniyetinin, sizin de memnuniyetiniz olduğunu biliyoruz.

Teknolojiye yatırım yapıyoruz; çünkü ancak müşterilerinize özel çözümler yaratarak çözüm ortağınız olabiliriz.

FU Gayrimenkul olarak teknolojiye yatırım yapıyoruz; çünkü teknoloji hem sizin hem de bizim işimizin en önemli parçası

Microsoft / Tradesoft tarafından FU'ya özel olarak geliştirilen teknik altyapımız FUxRM sayesinde gelen işlemlerin inceleme süreçleri hızlanırken, yeni mobil uygulamalar ile gerçekleştirilen işlemlerin süreçleri de hız kazanıyor.

 

Müşteri memnuniyeti, hız ve hatasızlık prensiplerini önde tutarak; bugüne kadarki tecrübelerimiz ile gelişen teknolojiyi birleştirdik; FU'yu tercih eden banka ve kurumların ihtiyaçlarını daha hızlı karşılamak için Banka/Kurum, Banka/Kurum müşterisi ve FU uzmanlarını online olarak buluşturan yeni altyapımız ile hizmet vermeye başladık.

 

Microsoft / Tradesoft tarafından FU'ya özel olarak geliştirilen teknik altyapımız FUxRM sayesinde artık işlemler hızlıca gerçekleşiyor, müşterilerimiz işlemin her aşamasını takip edebiliyor ve işlemin gerçekleşmesinin yalnızca birkaç dakika sonrasında FU tarafından bilgilendiriliyor.

 

İŞLEMLERİMİZİ MOBİL ÇAĞA TAŞIYARAK FARK YARATTIK

FUxRM'de FU Genel Merkez ve tapu müdürlüğündeki FU avukatı ve avukat olmayan diğer uzmanı, sistemde online durumda görev yapıyorlar. Tapu dairesinde bulunan FU avukatı ya da uzmanı hem bulunduğu tapu dairesinden işlemi görüntülüyor, hem de sistemimize entegre ettiğimiz mobil cihazlar ile orijinal evrakları anında sisteme gönderiyor. Böylece işlemler daha da hızlanıyor, daha da güvenli hale geliyor. FU müşterisi, avukat ve uzmanlar henüz tapu dairesinden bile ayrılmadan ipotek evraklarını görüntüleyebiliyor.

 

FU müşterileri; bir web ara yüzüne işlemin girişini yapıyor, tüm belgeleri sistemde görüyor, süreci izliyor ve sistemden raporlar alabiliyor.

 

Tradesoft/Microsoft tarafından hazırlanan bu sistem, en üst güvenlik ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturulmuştur.

 

FUxRM, en üst düzey güvenlik alt yapısı, Felaket  Kurtarma (Disaster Recovery), NLB yük paylaşımı ve Failover Cluster mimarileri göz önüne alınarak oluşturulmuştur.

Yardım Merkezi