FU Gayrimenkul 10'uncu yılını kutluyor

03.03.2015
Gayrimenkul ipoteği sektörünün kurucusu ve öncüsü olarak hızlı büyümesini sürdüren FU, kuruluşunun 10’uncu yılını kutluyor. Kurulduğu 2005 yılından bu yana 800.000’in üzerinde ipotek işlemi gerçekleştiren FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş., 10’uncu yılında işlem adedini 1 milyona çıkarmayı hedefliyor.
Büyümesini hız kesmeden sürdüren ve yeni ürünlerle hizmet kapsamını her geçen gün daha da genişleten FU Gayrimenkul Danışmanlık A.Ş. kuruluşunun 10’uncu yılını kutluyor. Ardında bıraktığı 10 yıllık bilgi birikimi ve deneyimle sadece sektörün kurucusu olmakla kalmayan, aynı zamanda yenilikçi uygulamalarıyla da sektörde öncü konumuna sahip olan FU, kurulduğu Eylül 2005 tarihinden bugüne kadar gerçekleştirdiği 800.000’den fazla işlemi, kuruluşunun 10’uncu yılında 1.000.000 adede çıkarmayı hedefliyor. 

‘Liderliğin Tapusu Bizde’ sloganıyla yola çıkan şirketin 10’uncu yılını değerlendiren FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürü Ertuğrul Bul: “Gayrimenkul ipoteği sektörünün kurucusu ve işlem sayısı bakımından lideriyiz. Türkiye’nin yanı sıra Kıbrıs ve Berlin’e uzanan yaygın hizmet ağımız, 10 yıllık sektörel tecrübemiz ile uzmanlaşan kadromuz, her geçen gün daha fazla yatırım yaptığımız teknolojik altyapımızın yanı sıra hızlı, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla da referanslarımızın tercihi konumundayız. Faaliyet göstermekte olduğumuz on yıl süresince, istikrarlı olarak artırdığımız işlem hacmimiz bunun en büyük kanıtı. Gelecek yıllarda sektördeki liderliğimizi koruyarak, hizmet ağımızı daha da genişletmeyi amaçlıyoruz. 10’uncu kuruluş yılımız için işlem adedimizi 1 milyona çıkarmayı hedefliyoruz. Uzman kadromuz ve güçlü teknolojik alt yapımız sayesinde bu hedefi de başarıyla gerçekleştireceğimizden şüphem yok. Başarımızda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

Yardım Merkezi