FU Gayrimenkul 10. yılını çalışanlarıyla kutladı

20.03.2015

FU Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Robert Romain, Yönetim Kurulu üyeleri Kerim Oktay Yalman, Gökhan Arıkoç ve Genel Müdürümüz Ertuğrul Bul ile beraber FU'nun tüm yönetici ve çalışanlarının katıldığı 10. Yıl Kutlama Etkinliği, Best Western Şile Gardens’ta gerçekleştirildi. 

 

FU Yönetim Kurulu Başkanımız Zekeriya Yıldırım'ın mesajı ile başlayan etkinlik, Genel Müdürümüz Ertuğrul Bul’un sunumuyla devam etti. Gündüz etkinliklerinde Sunay Akın da sahne aldı. Sunumlardan sonra çalışanlarımız grup çalışması olarak Harbiye İlköğretim Okulu'nda takdirname alan başarılı öğrencilere alınan bisikletleri monte ettiler. Geceye ise çalışanlarımıza plaket sunumu ve Gala Yemeği ile devam edilirken, yemekte sanatçı Harun Kolçak sahne aldı. 

Etkinliğe katılamayan Yönetim Kurulu Başkanımız Zekeriya Yıldırım’ın mesajında, "FU, kurucularının vizyonerlikleri, yaratıcılıkları sayesinde kuruldu. Alanında bir ilkti, zaman içinde rekabetçi bir piyasanın içinde buldu kendini, ama hep öncü kaldı, liderliğini korudu. Peki neydi bu başarının sırrı? Aslında çok basit. Bildiğiniz bir üçgen bu başarının sırrı. Basit gözükse de ben buna 'altın üçgen' diyorum. Üçgenin tabanının bir kenarında insan kaynakları var, öbür kenarında yenilikçilik, araştırma geliştirme, bilgi işlem teknolojileri uygulaması var. Üçgenin tepesinde ise kurumsal yönetim var. Altın üçgen sayesinde FU ortakları, çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri ile hep daha iyiyi başarmaya odaklanan büyük bir aile oldu." dedi.

 

 

FU Yönetim Kurulu Başkanımız Zekeriya Yıldırım'ın mesajının paylaşılması ile başlayan etkinlik, Genel Müdürümüz Ertuğrul Bul'un yaptığı "2014 yılı değerlendirmesi, 2015 yılı Dünya ve Türkiye ekonomisi, genel beklentiler ve 10. yıl hedefleri" sunumuyla devam etti. 

 

 

Fu Gayrimenkul’un gelecek vizyonunun paylaşıldığı etkinlikte; şair, yazar, gazeteci, araştırmacı, tiyatro oyuncusu ve İstanbul Oyuncak Müzesi’nin kurucusu Sunay Akın da sahne aldı. Hem İstanbul Oyuncak Müzesi’ni ve hikayesini, müzenin aldığı ödülleri ve hukuki prosedürü anlattı, hem de dinleyicilerini Avrupa ve Türk Hukuk Tarihinde keyifli bir yolculuğa çıkardı.

 

 

İlerleyen saatlerde Fu çalışanları, M3 Works tarafından hazırlanan takım ruhunu geliştirme çalışması ile de Harbiye İlköğretim Okulu'nda takdirname alan başarılı öğrencilere alınan bisikletleri monte ettiler. Öğrencilere bisiklet sürmeyi de öğreten çalışanlarımız çocuklarla birlikte oldukça eğlenceli vakit geçirdiler.

 

 

Aynı günün akşamı gerçekleştirilen gala yemeğinin öncesinde ise FU'da 5. yılını dolduran çalışanlara hizmet plaketi ve yeni geliştirilen öneri sistemi dahilinde önerileri uygulama ile sonuçlanan 2 çalışana da başarı plaketleri sunuldu.

 

 

Plaket sunumunun ardından, Gala Yemeğine geçilirken, sanatçı Harun Kolçak'ın müzikleri eşliğinde 10. kuruluş yılını kutlayan FU çalışanları dans pistinde saatlerce eğlendiler.

 

 

 

Yardım Merkezi