FU Avukatlar ve Diğer Uzmanlar Gecesi Gerçekleşti

09.03.2016
2015 yılı içerisinde Anadolu’da en fazla işlem gerçekleştiren 48 avukatımız ve diğer uzman personelimiz; Yönetim Kurulu Üyeleri ve FU Yöneticilerinin de katıldığı özel gecede bir araya geldi. 26-28 Şubat 2016 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen toplantı, sürpriz konuklar ile renklendi.
 

 

Toplantıya sürpriz konuşmacı olarak katılan Türk tarih profesörü İlber Ortaylı, katılımcılara “Gayrimenkul Hukuku Tarihi” ile ilgili değerli bilgilerini aktardı.

 

 

 

2016 yılı ekonomik büyüme beklentilerinin görüşüldüğü, rakiplerimizden farklı olarak sahip olduğumuz “10 milyon EUR teminatlı Mesleki Sorumluluk poliçemiz” detaylarının aktarıldığı, FU’nun avukatlarımızın işlerini pratikleştirmek adına özel olarak gerçekleştirdiği teknolojik yatırımlarla birlikte www.fu.com.tr üzerinde bulunan Personele Özel panelimizin işlevlerinin ve geçtiğimiz günlerde 4. Versiyonu hayata geçen FU Mobil uygulamasının da tanıtıldığı toplantıda, 1 Milyon’uncu işlemi gerçekleştirecek uzmanımıza sürpriz ödül duyurusu yapıldı.

 

Gece gerçekleşen özel Gala Yemeği’nde ise FU ekibi; sanatçı Altay’ın birbirinden güzel ve hareketli şarkıları ile eğlendi.

 

 
 
 
 

Yardım Merkezi