Acil işlemleriniz için yeni çözümler ürettik

07.07.2014

İşlemlerinizi yaygın avukat ağımızla, Türkiye'nin her yerinde hızlı ve güvenli bir şekilde, sizin ve kredi müşterilerinizin zamanına değer katarak tamamlama hedefiyle çalışıyoruz. Bu hedefi gerçekleştirebilmek için her geçen gün yatırımlarımızı artırdığımız teknolojik alt yapımıza ve sektördeki uzmanlığımıza güveniyor, müşterilerimizin taleplerini, bu bilgi ve uzmanlıkla hep daha fazlasını üreterek karşılamaya çalışıyoruz.

 

Müşterilerimizin zaman konusundaki hassasiyetini biliyor, işlemlerinizi, hedeflediğimiz zamanlardan daha hızlı gerçekleştirebilmek için çok çalışıyoruz.

İŞLEM TAKİBİ linkinde yer alan işlem takibi Aracımızla işleminizin hangi aşamada olduğunu öğrendikten sonra, bulunduğu aşamaya ilişkin olarak talebinizi tek bir tuşa dokunarak iletebilirsiniz.

Müşteri banka ve kurumlardan gelen, iş hızımıza dönük olumlu bilgilendirmeler olmasına rağmen, iş hayatının hızlı akışı dolayısıyla pek çok zaman da müşterilerimizden işlemlerinin aciliyetine ilişkin bilgilendirmeler alıyoruz. Bu bilgilendirmeleri değerlendirdik ve daha önce duyurusunu yapmış olduğumuz İşlem Takibi aracımızı, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda geliştirdik.

 

Artık işlemlerinizin hangi aşamada olduğunu, ne zaman tamamlanacağını öğrenmek yanında, acil işlemleriniz için de online geri bildirimde bulunabileceksiniz.

 

İŞLEM TAKİBİ ARACI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yardım Merkezi