Müşteri gözüyle FU

02.04.2014

Müşterilerimizin talep ve beklentileri bizler için son derece önemlidir. FU olarak disiplinli çalışmayı, hızlı ve dikkatli işlem gerçekleştirmeyi, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize her şart ve koşulda destek olmayı iş prensiplerimiz olarak benimseriz. Bu iş prensipleri çerçevesinde iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin geri bildirimlerini almayı ve dinlemeyi gelişme alanlarımız için fırsatlar olarak değerlendiririz.

 

Müşterimiz olan banka ve kurumların temsilcileriyle yapmış olduğumuz görüşmelerde FU süreçlerine, çalışanlara ilişkin memnuniyete, çözüm odaklı yaklaşımlarla ilgili geri bildirim almaya dikkat ediyoruz. Gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerimiz neticesinde almış olduğumuz birkaç geri bildirimi sizler için topladık. Bunların bir kısmını sizinle de paylaşmak istedik.

“Merhaba, zor bir kredi süreci yaşamış olmamıza rağmen personelinizin bu zorlukları minimize etmek adına göstermiş olduğu çaba gerçekten takdire değer. Artık belirtmeme gerek yok ama ilgili kişiler başta olmak üzere herkese çok çok teşekkür ediyoruz. Sizinle çalışmak gerçekten bir ayrıcalık. İyi ki varsınız”

Yasemin Hanım / Operasyon Yönetmeni

“Arkadaşlar, yazmadan yapamadım çünkü çok mutlu oldum. Hepinize çözüm odaklı yaklaşımınız ve işlemleri sürekli takip etmeniz nedeniyle çok teşekkür ederim. Çok sağolun”

Ahmet Bey / Bireysel Krediler Yetkilisi

“Hızınız ve ilginiz için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla”

Eda Hanım / Müşteri İlişkileri Yetkilisi

"Sorun ve problem yaşama ihtimalimizin yüksek olduğu bir işlemde, tecrübe ve bilgi birikimleriniz ile gerçekleştirmiş olduğunuz yönlendirme sayesinde şubemiz yeni bir müşteri daha kazanmıştır. Destek ve ilginiz için teşekkürler."

Hale Hanım / Kobi Bankacılığı Yöneticisi

Müşterimizin özel durumu nedeni ile sürecin başından sonuna kadar hem şubemizin hem de müşterimizin yanında yer alarak işlemleri tamamlamış olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Cihan Bey / Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Kampanya işlemlerimizde gerçekleştirmiş olduğunuz hızlı geri dönüşleriniz ve seri şekilde alınmış olan aksiyonlar sayesinde işlemlerimizin sorunsuz şekilde tamamlandığının bilgisini ediniyorum. Sizlerden her zaman seri ve düzenli dönüşler, hızlı aksiyonlar ve kaliteli hizmet aldığımızı bilmek ve bu güvenle hareket etmek bizim için önemli

Özkan Bey / Şube Müdürü

 

 

Yardım Merkezi