FU Gayrimenkul, hedefleri ile Dünya Gazetesi'nde yer aldı

11.06.2015
Kurulduğu günden beri düzenli olarak artan iş ve işlem hacmi, her geçen gün büyüyen anlaşmalı banka ve kurum portföyü, pazar liderliği ve güvenilir marka imajı, müşteri odaklı süreçleri ve hizmet kalitesi ile hızla büyüyerek gayrimenkul ipoteği sektörünün zirve noktasını temsil eden FU Gayrimenkul Genel Müdürü Ertuğrul Bul, 1 milyon işlem hedefini Dünya Gazetesi'ne anlattı. 
Aynı zamanda SAĞLAM TAPU'dan ve ileride SAĞLAM TAPU'ya eklenecek hizmetlerden de bahseden Bul, hem kurumsal yapıdan, hem de FU portföyünden bahsetti.

Yapılan haberlerde FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürü Ertuğrul Bul'un şu sözleri de yer aldı: “Biz gayrimenkul alacak kişinin eşi, dostu, akrabası olmak istiyoruz. Girdikten sonra da tapu işlemlerinde adım adım kendisinin yanında olacağız. SAĞLAM TAPU'yu bu işin Selpak'ı yapacağım. Böyle bir ürün ve hizmet yok ve böyle bir hizmete de ihtiyaç var. SAĞLAM TAPU'da en büyük reklam 'ağızdan çıkan sözler' olacak. Hizmetten memnun olan müşteri reklamımızı yapacak. 3'üncü senenin sonunda SAĞLAM TAPU'daki işlem adedi FU'nun ipotek adedini geçer diye düşünüyorum.”

 

Yardım Merkezi