Yönetim Kurulu

 • Person
  Zekeriya Yıldırım
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Darüşşafaka Lisesinden ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun, ABD Vanderbilt Üniversitesi'nden MA derecesi vardır.

   

  Halen Yıldırım Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Ada Plant A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Sabancı Holding'de ve Tekfen Holding'de Yönetim Kurulu bağımsız üyesi, TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanlık Divanı üyesi, Darüşşafaka Cemiyeti Yüksek Danışma Kurulu Başkanı, Ayhan Şahenk Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi, Eğitim Gönüllüleri Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi, Finans Dünyası Yayın Kurulu Başkanıdır.

   

  Daha önce bulunduğu başlıca görevler; Maliye Müfettişliği, Merkez Bankası Başkan Vekilliği, Doğan Holding Yönetim Kurulu üyeliği, Doğuş Grubunda Başkan Vekilliği ve İcra Kurulu Başkanlığı,TÜSİAD Yönetim Kurulu üyeliği, Türkiye-Hollanda İş Konseyi Başkanlığı, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanlığı.

   

 • Person
  Aycan Avcı
  Yönetim Kurulu Başkan Vekili

  FU'da Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan Aycan Avcı, çalışma hayatına 1993 yılında Ram Dış Ticaret’te başlamış ve Ram bünyesinde İstanbul ve Moskova’da çeşitli pozisyonları üstlenmiştir. 1996-1998 yılları arasında Interbank’da BDT temsilcisi olarak, 2000-2002 yılları arasında McKinsey & Company’de, 2002-2004 yılları arasında ise Reform Kurumsal Danışmanlık Şirketi'nde danışman olarak görev yapmıştır.

   

  2005’te aile şirketi olan Aya Danışmanlık’ı finansal danışmanlık odaklı bir danışmanlık şirketine çevirmiştir ve halen Aya Danışmanlık’ta finansal danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir.

   

  Columbia Business School’da MBA yapmıştır ve Georgetown Üniversitesi Uluslararası Ekonomi bölümünde okumuştur.

 • Person
  Ali Ertuğrul Bul
  Yönetim Kurulu Üyesi / Genel Müdür

  Ankara Ünivesitesi SBF Kamu Yönetimi Bölümü, TC Ziraat Bankası A.Ş. Bankacılık ve Sigortacılık Okulu, Sigortacılık Bölümü mezunudur. The Wharton School Effective Sales Management ve London Business School Executive Leadership Programme (ELP) eğitimlerini almıştır. Sırası ile; Ziraat Bankası A.Ş. Uzman olarak iş hayatına başlamış; Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu'nda Müfettiş olarak çalışmıştır.

   

  Garanti Sigorta A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı (Satış-Pazarlama, Hasar, Mali İşler) olarak atandıktan sonra, TEB Sigorta A.Ş. ve TEB Sigorta A.Ş.'nin satışını takiben Zurich Sigorta A.Ş’da Genel Müdür (CEO), Sigortadukkanim Sigorta ve Reasürans Brokerlik A.Ş. Kurucu Ortak ve CEO olarak görev yapmıştır.

   

  Ekim 2013 tarihinden bu yana FU'da Genel Müdür (CEO) olarak çalışmaktadır.

Yardım Merkezi