Yönetim

 • Person
  Berna Işıktaş
  G.M.Y. - Operasyon ve Proje Yönetimi

  Bankacılık sektöründe 30 yılı aşkın iş tecrübesi bulunan Berna Işıktaş; İş Bankası'nda Ticari,Karma ve Bireysel Şube Müdürlükleri yapmış son olarak Şişli Bölge Müdürlüğü'nden emekli olmuşur.

   

  2012 yılı Şubat ayından itibaren FU'da çalışmakta olup, Operasyon ve Proje Yönetimi​’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaktadır.

 • Person
  Göyer Eraslan
  G.M.Y. - İş Geliştirme ve Pazarlama

  Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik bölümü mezunudur.

  1997 yılında AGF Garanti Sigorta A.Ş. Sigorta Danışmanı olarak iş hayatına başlamış; Garanti Sigorta A.Ş. ve TEB Sigorta A.Ş. de Satış Koordinasyon Yönetmenliği ve Müdürlüğü yapmıştır. Son olarak Zurich Sigorta A.Ş. Anadolu Bölge Müdürlüğü görevini yürütmüştür.

   

  2014 yılı Şubat ayından itibaren FU'da Koordinasyon Yöneticisi olarak görev yapan Göyer Eraslan, 2018 yılı itibariyle görevine İş Geliştirme ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ​olarak devam etmektedir.

 • Person
  Demet Tansuğ Akkuzu
  İnsan Kaynakları Yöneticisi

  İstanbul Üniversitesi ve Sakarya Üniversitesi mezunu olup, Sosyoloji lisans derecesine sahiptir.

  2003 yılından beri İnsan Kaynakları alanında çalışan Demet Tansuğ Akkuzu, Garanti Bankası ve Garanti Emeklilik İnsan Kaynakları Departmanı'nda çeşitli görevler almıştır. Son olarak Zurich Sigorta Türkiye’de 7 yıl İnsan Kaynaklarında çalışmış, İşe Alım, Eğitim ve Kariyer Gelişiminden Sorumlu Yönetmen görevini üstlenmiştir.

   

  2014 yılı Şubat ayından itibaren FU'da İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

 • Person
  Funda Algın
  Satış Koordinasyon ve Pazarlama Müşaviri

  Marmara Üniversitesi Hukuk  Fakültesi mezunudur.

   

  1999 yılında serbest bir hukuk bürosunda avukat olarak iş hayatına başlamış, daha sonra TGD Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ve son olarak da Turyap Tapu Hizmetleri  A.Ş.’de 2014 yılına kadar Hukuk Müşaviri olarak görev yapmıştır. 

   

  2014 yılı Temmuz ayından itibaren FU'da olan Funda Algın, yürüttüğü Koordinasyon Hukuk Müşavirliği görevini Ağustos 2018’den itibaren Satış Koordinasyon ve Pazarlama Hukuk Müşaviri olarak devam ettirmektedir.

 • Person
  Gülçin Başkent
  Hukuk İşleri ve Operasyon Müşaviri

  Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2008 yılında mezun olmuştur. 2010 yılında FU‘da çalışmaya başlamış olup, İlk Uygunluk Yönetmenliği ve Ekip Liderliği görevlerinde bulunmuş, Ağustos 2018 tarihi itibariyle görevine Hukuk İşleri ve Operasyon Müşaviri olarak devam etmektedir.

  Aynı zamanda Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat Tarihi bölümünde İkinci Üniversite okumaktadır.

   

 • Person
  Hayrullah Doğruer
  Mali-İdari İşler ve Raporlama Yöneticisi

  1988 yılı İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler mezunudur.

  1990 yılından beri Mali İşler alanında çalışmakta olan Hayrullah Doğruer sırası ile Hür Sigorta, Rumeli Sigorta, Garanti Sigorta (Eureko Sigorta) Mali İşler alanlarında görev yapmıştır.  Son olarak Zürich Sigorta Türkiye’de yaklaşık olarak 10 yıl Finans Departmanı'nda çalışmış ve Muhasebe, Bütçe ve Raporlama, İdari İşler, Fon Yönetimi ve Tahsilat birimlerinde Mali İşler Direktörlüğü görevini üstlenmiştir.

  2018 yılı Ocak ayından itibaren FU’da Mali-İdari İşler Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. 

 • Person
  Songül Destegül
  Hukuk Müşaviri

  İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.

   

  12 yıl serbest avukatlığın ardından FU Gayrimenkul'ün kurucu ortaklığını üstlenmiş ve 6 yıl boyunca Hukuk Müşavirliği görevini icra etmiştir. Akabindeki 7 yıl boyunca Muğla ili'nde yer alan Bodrum ilçesinde sözleşmeli avukatı olarak çalışmıştır. Ağustos 2018 den itibaren FU Gayrimenkul Hukuk Müşavirliği görevine geri dönmüştür. 

 • Person
  Şöhret Şahin
  Süreç Yöneticisi

  İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi (Lisans) Marmara Üniversitesi/ Yönetim ve Organizasyon (Yüksek Lisans) mezunudur.

  Sırası ile Türk Telekom A.Ş., Tekstilbank, Bank Asya gibi şirketlerde Organizasyon, Süreç Yönetimi ve Kalite alanlarında deneyim ve tecrübe kazanmış olup uzman ve yönetici kadrolarında çalışmıştır. Mind Yönetim ve Gelişim Danışmanlık A.Ş.'de sigorta ve bankacılık alanında faaliyet gösteren şirketlere Kıdemli Danışman olarak danışmanlık hizmeti vermiştir.

   

  2014 yılı Şubat ayından itibaren Süreç Yöneticisi olarak çalışmaktadır.

Yardım Merkezi