FU mobil uygulaması'nın V3.0 sürümü yayında

24.02.2015
Çalışmakta olduğu banka ve kurumlar ile müşterilerine daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek için teknoloji yatırımlarını her geçen gün artıran FU, avukatlarımızın talep ve önerileri doğrultusunda, işlemlerin daha hızlı ve etkili tamamlanması amacıyla mobil uygulamasını yeniledi. 
Hizmet kalitesini sürekli artırmayı hedefleyen FU, teknoloji yatırımlarına ayırdığı payı da her geçen gün artırıyor; çünkü teknoloji hem müşterilerimizin hem de bizim işimizin en önemli parçası.

Büyüme hedefini teknolojik yenilikler doğrultusunda belirleyen ve teknolojiye yatırım yapma hedefini büyüten FU Gayrimenkul, 2014 yılı içerisinde yenilenen FU Foto uygulamasını, yeni bir yatırımla daha da geliştirdi.

 

FU Avukatlarının ve diğer uzman personelinin, müşterilere ait ipotek, vekaletname, tapu kütüğü ve bloke çek evraklarını akıllı telefonlar aracılığı ile FU sistemine otomatik olarak gönderdiği FU Foto V3.0 ile işlemlerde hız ve etkinlik ile birlikte, hizmet kalitesinde de artış sağlanacak.

 

Yenilediğimiz iPhone ve Android cihazlarda kullanılabilen FU Foto V3.0 mobil yazılımı, kullanıcılar açısından kolaylaştırıldı ve yeni teknolojik özellikler ile birlikte avukatlarımızın kullanımına sunuldu. 

 

Yardım Merkezi