FU mobil uygulaması 2016'ya yeni sürümüyle başladı

20.01.2016
Çalışmakta olduğu banka ve kurumlar ile müşterilerine daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek için teknoloji yatırımlarını her geçen gün artıran FU, avukatlarımızın talep ve önerileri doğrultusunda, işlemlerin daha hızlı ve etkili tamamlanması amacıyla mobil uygulamasını güncellemeye devam ediyor. 
Hizmet kalitesini sürekli arttıran FU, teknoloji yatırımlarına ayırdığı payı da her geçen gün büyütüyor. Yeni versiyon ile ile işlemlerde hız ve etkinlik ile birlikte, hizmet kalitesinde de artış sağlanıyor çünkü teknoloji hem müşterilerimizin hem de bizim işimizin en önemli parçası.

Büyüme hedefini teknolojik yenilikler doğrultusunda belirleyen ve teknolojiye yatırım yapma hedefini büyüten FU Gayrimenkul'ün avukatlarına sunduğu ve 2014 - 2015 yılları içerisinde 3 kere yenilenen FU Mobil, 2016'ya hazır.

 

FU Avukatlarının ve diğer uzman personelinin, müşterilere ait ipotek, vekaletname, tapu kütüğü ve bloke çek evraklarını Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlar aracılığı ile FU sistemine otomatik olarak gönderdiği FU Mobil V4.0 ile işlemlerde hız ve etkinlik ile birlikte, hizmet kalitesinde de artış hedefleniyor.

 

 

Yardım Merkezi