FU Gayrimenkul SAĞLAM TAPU’yu tanıttı

08.04.2015
Kurulduğu günden beri düzenli olarak artan iş ve işlem hacmi, her geçen gün büyüyen anlaşmalı banka ve kurum portföyü, pazar liderliği ve güvenilir marka imajı, müşteri odaklı süreçleri ve hizmet kalitesi ile hızla büyüyerek gayrimenkul ipoteği sektörünün zirve noktasını temsil eden FU bu hafta itibariyle yine bir yeniliğe imza atıyor; bireysel müşterilerin tapu müdürlüklerindeki ihtiyaçlarını yaygın avukat ağı ile karşılamayı hedefliyor.

SAĞLAM TAPU; gayrimenkul satın alan müşterilerin, tapu işlemleri esnasında, SAGLAMTAPU.COM uzmanları tarafından işlemlerinin kontrolünü gerçekleştiren, alım-satım işleminin prosedürlere uygun hazırlanmasını sağlayarak müşteri odaklı konumlanan bir danışmanlık hizmetidir.

 

SAGLAMTAPU.COM uzmanları, tapu işleminin kuralına uygun şekilde hazırlanması sürecini kılavuzlar, satış resmi senedi ve tapu senedinin tutarlılığını kontrol eder. Satın alınacak gayrimenkulle birlikte gelebilecek muhtemel riskleri minimize etmek için gerekli bilgileri müşteriye bildirerek risk analizi yapar.

SAĞLAM TAPU hizmeti sayesinde gayrimenkul alıcıları ve yatırımcıları; tapu kayıtlarının, satın alacakları gayrimenkulü ve yatırımlarını nasıl etkileyeceğini önceden bilir, risklerini minimize ederek güvenle satın alım yapar.

 

SAĞLAM TAPU hizmeti, www.saglamtapu.com web sitesine üye olunarak ve yine aynı site üzerinden hizmetin satın alınmasıyla başlayacak, İstanbul tapu dairelerinde görevli avukatlarımızın işlemleri kontrol edip müşteriye iletmesiyle sistem tarafında otomatik olarak dosyalanacaktır.

 

SAĞLAM TAPU hizmetini almak, hizmetle ilgili bilgilendirme ve randevu taleplerini iletmek için; www.saglamtapu.com’u kullanabileceğiniz gibi SAĞLAM TAPU Çağrı Merkezi’ni 0850 273 23 23 numaralı hattan arayabilirsiniz.

 

Daha önce emsali var olmayan SAĞLAM TAPU’yu daha iyi anlamak için Tanıtım Filmini izleyebilir, SAĞLAM TAPU’yu sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

 

 

https://www.facebook.com/SaglamTapu
https://twitter.com/SaglamTapu
https://www.linkedin.com/company/sağlam-tapu 
https://plus.google.com/+SaglamTapu 

 

Yardım Merkezi